| Mirunicamy a întrebat:

Va rog cine poate sa imi faca un cont google cu emailul mirunamila care este a meu il confirm si tot numai ca eu nu am telefonul la mine sunt in Italia si am nevoie de un nr de tel unde se va trimite un cod si trebuie bagat ca sa validezi contul va rog mult de tot sau sa imi dati un cont google la id-u calutzii_negri. URGENT! va rogpuppy dog eyes

2 răspunsuri:
| TheBreak a răspuns:

Ce validare? ce nr de telefon? fa-ti singur/a ca nu te costa nimic daca asta era problema

| Mirunicamy explică (pentru TheBreak):

Ba este da in finestraight face nu costa nimic da nu aveam nr de tel ca imi luase mama cartela si aveam nev urgenta da am rezolvatstraight face