| MissLiberty a întrebat:

Va rog mult ma puteti ajuta? Ma joc jocul vegas world pe facebook de 2 ani si sunt miliardara insa de trei luni nu imi mai merge chatul, sa trimit mesaje cuiva sau sa comunic si nici sa localizez....acum de cam o saptamana mi-am facut alt cont si am ajuns din nou cat de cat bogata insa astazi mi s-a intamplat la fel crying( va rog spuneti-mi cum sa rezolv asta!

1 răspuns:
| JasmineThompson a răspuns:

Ai primit multe blockuri am avut si eu si contul a fost si mai rau Banat si nu trebuie sa te certi cu oameni ma bucur ca ti am fost de ajutor
Pe vegas ma numesc OwGoodXD