| IlegalSmile a întrebat:

Ma joc jocul happy pet dupa facebook si nu stiu cum sa trimit un cadou unei prietene.Ma puteti ajuta sa-mi spuneti cum sau ce trebuie sa fac sa trimit un cadou? Si as putea sa trimit cuiva un animalut?

Răspuns Câştigător
| loredana2012 a răspuns:

Dai click pe Free Gifts, selectezi ce cadou vrei, o cauti in lista pe prietena ta si gata, dai send...sa trimiti animale nu merge, cel putin la mine nu funcioneaza. dar poti sa-i dai la adoptie

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apasa pe cadoul de ssus. unde scrie send a gift! apoi apasa pe cadoul dorit si apoi alege prietenul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ducetiva drzcu de prosti am zis joc tampitilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se puate dar traba sa te uiti unde scrie sa trimiti cadoul ca eu acum nu stiu sa iti explic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti proasta