| RuxiTurquoise a întrebat:

Va rog sa ma ajutati, caut de foarte mult timp un joc si nu imi mai amintesc cum se numestestraight facecrying. Era un joc online cu nave spatiale si te plimbai prin diferite galaxii.Era ceva cu orbit sau galaxy din cate imi amintesc. Puteai sa iti upgradezi nava si sa cumperi dronelaughingma plictisesc si as vrea tare mult sa-l joc.Stie cineva cum se numea, va rog?

Răspuns Câştigător
| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Darkorbit este jocul daca tot te reapuci intra pe server europa globala 6 eu acolo joc sunt full daca ai nev de ajutor nu ezita sa imi ceri andy_andrei135 tongue

2 răspunsuri:
| williams a răspuns:

Da este un joc http://www.darkorbit.com/ de acesta este vorba sigur funda?

| GeOTgO a răspuns:

Buna sunt Geo am jukt ft multe joxuri pana acum si cred ca este DarkOrbit