| legendkiller a întrebat:

Caut un joc vechi care l-am jucat prin anul 2002-2003 si era cu nave spatiale pe care trebuia sa le atac si sa le distug inainte ca o nava mama sa iasa dintr-un portal/poarta rotunda.
Nava aceea era foarte greu de distrus si era de culoare rosiatica si arata ca un fel de gandac.
Imi mai amintesc ca erau doar cateva zone in care puteam sa ii fac rau. Tot jocul parca avea o tenta mai rosiatica.
Jocul e 3D

1 răspuns:
| RamCharan11 a răspuns:

Astro Avengers, cred, nu stiu, asta e cel mai bun joc, parerea mea cu nave spatiale.