| Vladutelu a întrebat:

va rog spuneti-mi care windows este mai bun pentru jocuri, Windows XP sau WIndows 7.

Datele Calculatorului meu sunt : Procesor Intel (R) Pentium (R) Dual CPU e2160 = 1.80 GHz
: 3.00 GB of RAM
: Placa Video ATi Radeon HD 3600 Series, Curent Display Mode ( 1024x768 - 32 bit - 60 Hz), Aprox. Total Memory 1024.0 mb

Răspuns Câştigător
| DarkWolf123 a răspuns:

Pentru jocuri cel mai bun windows este windows xp. Pentru ca pe windows 7 sau 8 nu te lasă sa bagi orice joc vrei tu.

2 răspunsuri:
| AskAlex a răspuns:

Pentru gaming windows xp. Pentru orice altceva windows 7.

| Furculingură a răspuns:

Windows 7 este mai bun decât XP în toate privinţele.