| P3TR3 a întrebat:

..
Mi s-a stricat pc de curand si mi-am luat un laptop mai slabut (Dupa cum stiti unii sper, laptopu'rile nu sunt intocmai pentru jocuri, ci date si altele)
Nu joc decat cs 1.6 si metin2.dar metin2 abia rezista.
Deci.ce jocuri pot juca cu:
Microsoft Windows XP Professional
System Manufacturer: TOSHIBA
Procesor: Intel (R) Pentium (R) III Mobile CPU 933 Mhz
Memory: 254 MB Ram
Page file:366MB used, 258MB available
Display (Asta cred ca este placa video) laughing
Nvidia GeForce2 go (Microsoft Corporation)
Aprox Total Memory (Asta cred ca e placa video) 16.0MB
Curent Display mode 1024x768 (32bit)(60Hz)
Sper ca am dat destule date..pleasee...niste jocuri..mai de doamne'ajuta...nu imi dati mario laughing
FUNDA! happy

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Laptop-urile nu sunt pentru jocuri? Al tau sigur nu E!
Pe al meu nu exista joc sa nu mearga! big grin
Sorry dar laptop-ul tau e atat de slab incat ma mir ca-ti mai merge metinul care si ala e un joc de rahat... nu stiu nici unul care ar merge pe laptop-ul tau! Cred ca Mario e potrivit pentru laptop-ul tau... big grin

| P3TR3 explică (pentru lpavel):

Cand am luat laptop'ul asta..am avut in el nfs most wanted..si mergea perfect...i'am si dat capatul..adica m'a tinut.
Nu cred ca nu este 1 joc macar sa nu reziste laptop'ul