| mihai11111111111111111111111 a întrebat:

Buna TPU.Va rog spuneti-mi cum sa fac la gta 4 sa imi mearga am gta 4 original si l-am instalat si cand intru in social club m-am logat si dupa dau play si imi zice ceva cu serial cine stie sa-mi zica sau ma bine sa-mi dea id sa vb.

1 răspuns:
| LiviuCris a răspuns:

Ar fi indicat sa spui ce iti spune despre serial! Daca tu sustii ca jocul ORIGINAL ADICA CUMPARAT DE TINE iar serialul nu merge ori l-ai introdus gresit ori este blacklisted!