| KataPissyღDeeaღPupiK a întrebat:

Buna TPU vreau multe raspunsuri si repede cine imi poate da un hack bun care sa mearga fara virusi? daca raspundeti bine (cine raspunde corect si ii dau fuditza, promit ca pun o suta de intrebari doar pentru castigator si si il pun sa imi raspunda la toate (bine pot fi si gresite raspunsurile evident) si ii dau multe funda doar pentru un raspuns bun astept raspunsuri vreau sa dau funda pupic castigatorului

1 răspuns:
| DraGfirE a răspuns:

La ce joc? La metin2? Daca e la metin2 uite un link cu multe coduri http://tutorialul.info/forum-coduri-hack-uri-boti-si-altele care merg