| ingeras_3699 a întrebat:

Buna am pus niste intrebari si vreau ca la primul ce imi raspunde sa-i dau funda, primul care a raspuns este trecut ultimul in lista cu raspunsuri? va rog sa imi raspundeti repede ca sa stiu cui ii dau funda.

Răspuns Câştigător
| Eeu a răspuns:

Umm` :-s

Scuze de raspunsu` de mai josbatting eyelashes.

Am vazut acum. in timp ce bantuiam pe site`. ca este invers. deci. cel care ti-a dat primul` raspuns e primul` in lista.

Uita-te la o intrebare. si vezi ca scrie timp` si data. intr-o paranteza. deci. big grin

:*

1 răspuns:
| Eeu a răspuns:

Da. big grin

Cel care raspunde primul este ultimul in lista. big grin

Iar cel care raspunde ultimul`. este primul. big grin

Funda?batting eyelashes