| ZmeurikMik a întrebat:

vreau sa descarc metin2nr, am antivirusu` bit deffender, imi spune ca are virusi si nu il pot descarca :-s cum fac sa permit clientului sa ruleze? URGENT funda + vott :*

3 răspunsuri:
| Sirbu_Mario_1995 a răspuns:

Mai bine nu ti-l-ai descarca are virusi multi care it pot distruge pc/laptop in plus e greu sa lasi jocul.

| wardoom a răspuns (pentru Sirbu_Mario_1995):

Mai Zmeurik nu il asculta pe Sirbu... Si eu m-am jucat MEtin2 nr si e super tare antivirusul deceteaza ca e virus dar nu este are ceva contra virusi dar antivirusul il detecteaza ca virus. Eu zic sa dezactivezi antivirusul pentru 5 minute si sa te joci, pentru ca antivirusul daca te joci pe el nu detecteaza nimic doar prima data cand il donwloadezi

| Sirbu_Mario_1995 a răspuns:

Faci cum vrei daca vr sa ti-se miste pc in poze de la virusi