| Cosmin1122000 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar jocul world of warcraft si am o intrebare : merita acest joc? Poate creea dependenta? Cu ce clasa pot incepe daca sunt incepator?

4 răspunsuri:
| adrianstefan a răspuns:

Eu nu ma prea joc minecraft sau alte genuri de minecraft,dar fratele meu se joaca de un an si nu a devenit deloc dependent. Dupa mine, daca imi cumpar, ceva, nu ma gandesc daca este nefolositor..., eu imi iau ce imi place.(Dar de ce nu ti-l descarci de pe internet, ca pe unele site-uri nu are virusi)

| flash30 a răspuns:

Da, merita. Si da, poate creea dependenta.
Daca esti incepator eu zic sa joci cu un Rogue sau cu Mage Arcane(are o rotatie usoara, apesi pe 3 butoane si gata).

| flash30 a răspuns (pentru adrianstefan):

Esti paralel frate laughing Omu' vorbea de WoW nu de Minecraft.

| Florinel28 a răspuns:

Ca jucator de 7 ani pot sa zic ca marita, jocul in sinea lui avansand foarte mult in gameplay si posibilitati de dezvoltare al caracterului. Acum depinde cat de tare o sa-ti placa experienta de inceput daca vrei sa te intinzi la al juca un timp mai indelungat. Ca si jucator nou iti recoman hunter 100% e foarte usor si face lvl rapid