| Casian14 a întrebat:

Bună TPU!
Vreau sa îmi cumpăr jocurile de ps4 de pe un cont din Turcia, pentru ca sunt mai ieftine, dar nu găsesc nicăieri gift card-uri. Știe cineva cum pot cumpara jocurile astfel? Dau funda

4 răspunsuri:
| DonMoldo a răspuns:

Pai normal ca nu gasesti iti trebuie un VPN dar pe OLX le gasesti mai ieftine la vreo 30-50 de lei maxim, mai bine incearca pe Austria sunt asemanatoare preturile unele chiar mai ieftine.

| Casian14 explică (pentru DonMoldo):

M-am uitat pe Austria, și sunt ff mari chiar, și pe OLX nungasesc toate jocurile, și transportul e scump. Dacă îmi pun un VPN, voi putea găsii gift-carduri de Turcia? Și dacă da, îmi poto spune un VPN gratis bun care sa facă asta? Dau funda dacă ma ajuți

| DonMoldo a răspuns (pentru Casian14):

Am eu generator de NordVpn da-mi add pe discord Hades#6642, alea gratis nu stiu nici unu sa fie bun.

| seringa11 a răspuns (pentru DonMoldo):

Salut! Ti-am trimis si eu cerere pe discord daca vrei sa ma ajuti (-33-#4377)