| Busuioc_Eduard_1998 a întrebat:

De o vreme tatal meu este plecat in Italia.
Si-a cumparat un laptop, care desigur are nevoie de internet,
El vrea sa vizioneze filme, sau sa navigheze pe Youtube.
Care ar fi cea mai buna firma de internet pe stick care i-ar permite
sa vizioneze cat mai multe filme iar viteza de internet sa fie
cat de cat ok? (Viteza internet/ Pret)
Multumesc anticipat! :*

1 răspuns:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Depinde de zona dar cred ca Vodafone e cam cel mai tare pe aici. Au tot felul de oferte. Sistemul wi-fi nu acopera bine oriunde, e mai ok prin cablu. Cu viteza nu-ti fa iluzii pentru ca Italia e in urma rau fata de Ro. Pentru ce ii trebuie lui insa e suficient ca si eu folosesc la fel. Vorbaria multa saracia omului, sa mearga la un Vodafone.
http://www.vodafone.it/......bile-Wi-Fi