| Yulyen a întrebat:

Vreau sa imi instalez team fortress, dar imi arata ca nu am spatiu (0MB) si jocul are 10000MB. Eu am destul spatiu dar nu il pot instala. Imi sugerati ceva?

1 răspuns:
| DDCC a răspuns:

Curăță-ți spațiul liber din HDD (Harddisk) cu Ccleaner, scanează bine PC-ul cu Malwarebytes și Hitman Pro.
Probabil ai multe fișiere temporare în PC de care nu ai nevoie.
Dacă tot nu merge atunci copiază tot ce ai important din D în C, dăi format la partiția D, recopiază ce ai copiat inițial (dacă ai făcut-o) și vezi dup-aia.
Îți recomand să lași cât mai mult spațiu în C (unde ai Windows-ul) ca să-ți meargă cât mai bine PC-ul.
Testează jocul dacă îți va rula aici http://www.systemrequirementslab.com/cyri