| GamerulPickachu a întrebat:

Salut toata lumea! Am o problema cu jocul Team Fortress 2. Cand vreau sa fac trade(schimb), mie nu imi apar itemele! Chiar si daca aleg categoria "Team Fortress 2 (29)" tot nu imi arata! Si chiar am iteme cu care pot face trade! Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| TurtleBeach a răspuns:

Daca vrei sa faci trade trebuie sa ai steamguardul activat ori trebuie sa cumperi ceva din tf2 un item ceva dar nu din comunity market ori trebuie sa achizitionezi un joc pe steam.

1 răspuns:
| Nakori a răspuns:

Daca ai jocul f2p (Nu ai cumparat nimic din magazinul de pe TF2) Nu poti vinde nici un item care il ai in inventar. Ca sa poti vinde itemele, trebuie sa cumperi cel putin un lucru din magazinul de pe TF2.

Sper ca te-am ajutat.