| LDAfurry a întrebat:

Buna TPU... Vreau sa imi spuneti si mie la FIFA 2009 cum dau scarita peste portar + niste scheme care sa mearga (dau fundita) butoanele sunt setate asa : http://fanfotbal.org/2009/09/controale-tastatura-la-fifa -10-exact-ca-cele-clasice-din-fifa-07-08-sau-09/

Răspuns Câştigător
| MarikkDubstepLover a răspuns:

Q+D Este boltita!, scheme-le le poti afla din joc de la " Types " Sau poti sa sa paseszi / sutezi din taste si sa te misti cu mouse-ul si daca faci asta si ti apasat pe rotita intri in trick mode, trebuie doar sa ti apasat rotita si sa misti mouse pentru " Scheme "!