| TheTruckDriver a întrebat:

Vreau sa imi ziceti niste jocuri asemanatoare cu world of tanks.
Funda!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

WarThunder, doar ca momentan nu poti juca decit cu avioane. Oricum, e optimizat mai bine si arata intr-un mare stil.

| TheTruckDriver explică (pentru KodrutZ):

M-am uitat pe Youtube si imi place jocul.
Dar nu stiu de ce atunci cand pornesc launcherul se incarca aproape tot si la inca 10% se opreste si sta asa. Help?big grin

| TheTruckDriver explică (pentru KodrutZ):

Am instalat jocul si cand intru in launcher se incarca aproape tot si apoi se opreste si ramane asa. Help? big grin

| KodrutZ a răspuns (pentru TheTruckDriver):

Spatiu liber suficient pe partitia unde ai instalat WT este? Ce configuratie (proc/memorie/pl video/OS) ai?