| xxDanda a întrebat:

Vreau sa joc MicroVolts si nu ma lasa intru in el dau play astept sa se incarce acolo si la Interface Data Loading se opreste imi da eroare si imi scrie Unable to find the PhysX libraries. The PhysX drivers are not installed correctly. Vreau sa precizez ca am mai jucat si mi-a mers dar acum nu stiu ce are... Am dezactivat si Antivirusu. Fundaa Si la restul vot

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Salut. Daca ai placa video nVIDIA re-instaleaza driverul si iti va merge. Succes!