| xxDanda a întrebat:

Vreau sa ma joc MicroVolts si dupa ce l-am instalat atunci cand is face update da Eroare si zice Unable to find the PhysX libraries. The PhysX drivers are not installed correctly.
Eu am mai jucat jocul dar nu stiu ce are acum. FUNDA

4 răspunsuri:
| Numby a răspuns:

Iti si zice ca nu sunt instalate bine driverele Physx

| BeautyMistyc2000 a răspuns:

Pai, si eu joc MicroVolts, si cel mai probabil, nu l'ai instalat corect. Asa imi dadea si mie prima oara cand il descarcam. Prin urmare, ce trebuie sa faci: dezinstaleaza'l si instaleaza'l din nou, de data asta ai grija sa nu cumva sa schimbi date din program sau ceva si asa ar trebui sa mearga big hug Funda? happy :*

| JacquesAion a răspuns (pentru BeautyMistyc2000):

Sa stii ca nu merge, mai "beautyMistyc" rolling on the floor

| xxDanda explică:

Da NUmby asta imi spune si instalez si RAptr ala?:S