| Gaman_Flavia_1997 a întrebat:

Vreau sa ma reapuc de un metin fain si bun. Dar nu stiu de care. Va rog imi propuneti si mie cateva? sa fie lvl max 250. Sa aiba macar la negustorul de armuri otel +9, ratele 100%. Care metin imi va placea cel mai mult dua FUnda :*

2 răspunsuri:
| Nujjjjjjjjghf a răspuns:

Metin2 United
Metin2 GTX
Cele mai tari eu nu dau alte metine fiindca nu-s asa de bune.Si daca nu sunt bune MT2 MONDIAL!

| T3hNoLogY a răspuns:

Incearca Hammer e pvp sau Metin 2 TDL, Metin 2 United sau Metin 2 Valmondial