| Teo1990 a întrebat:

Vreau sa imi spuneti daca puteti si daca stiti un Metin 2 (server privat bineinteles) care sa indeplineasca aceste cerinte sau cel putin apropiate acestor cerinte. Sa aiba ratele peste 500% la tot sau cu aproximatie 500%. Sa poti face din otel king1.Si sa poti cumpara arme noi armuri noi fara sa donezi si sa aiba new maps big grin Multumesc! Dau funda pentru metinul care imi place! Ciaules!

1 răspuns:
| Ghost3r a răspuns:

Incearca Metin2RoSpeed. Ratele 500%-1000%. http://www.metin2rospeed.ro/