| cipryyy100 a întrebat:

Buna TPU... vreau sa-mi cumpar o unitate noua si vreau sa stiu daca are placa video integrata imi merge pes 2012/2013...
Unitatea are:procesor dual core 2.6, 4 gb memorie ram, placa video: integrata Intel hd grapics

1 răspuns:
| axl013 a răspuns:

Placile integrate sunt slabe la jocuri daca esti in cautare de unitate sau vrei sa o schimbi iti sugerez asta
http://www.emag.ro/......E01FKBBBM/ are un pret bun si e foarte buna pentru jocuri iti merg si cele din 2013 fara probleme