| VoltsLife a întrebat:

Vreau sa-mi instalez jocul Spider-man Shattered Dimensions, dar, din pacate, n-am DVD Drive. Exista vreo solutie sau vreun link de unde as putea descarca jocul fara necesitatea DVD Drive-ului. Am incercat metode vazute me Youtube, dar niciuna buna. Am auzit ca pot folosi daemon tools, dar nu stiu cum. Daca cineva poate sa-mi trimita un link la cum se foloseste daemon tools sau cum sa descarc jocul fara DVD Drive as fi recunoscator, sau desigur sa-mi scrie cum sa fac. Am nevoie decat de inceput ca ma descurc la restul. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DarthNiger a răspuns:

Daemon tools il folosesti ca sa deschizi fisierele ISO, iti detecteaza automat toate fisierele ISO si doar dai click pe ele si se deschid.

6 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Descarca crack de pe internet pentru joc, il gasesti gratis, nu pot sa iti dau site fiindca pirateria e interzisa pe acest site.

| VoltsLife explică (pentru DarthNiger):

Mulțumesc oricum, dar cum am spus am incercat multiple metode, la fiecare imi zicea ca DvD drive-ul nu era găsit, si nu are de unde pentru ca nu am. Stiu ca exista o solutie dar nu sunt profesionist in IT ca sa stiu.

| DarthNiger a răspuns (pentru VoltsLife):

Ti-am spus deja, descarca crack de pe internet pentru joc, nu ai nevoie de DVD.

| VoltsLife explică (pentru DarthNiger):

Doar găsește tu si spune-mi mie daca merge. O sa zică că nu găsește DVD drive cel mai sigur. Ți-am spus că am incercat multe metode, dar fara rost. Dacă știi cumva cum se foloseste daemon tools imi poti explica si eu pot veni la crackul de care zici tu.

| VoltsLife explică (pentru DarthNiger):

Perfect. Aici voiam sa ajung. In descrierile crackului zice sa dau mount la imagine, dar eu aveam iso. D-aia nu mergea. Gata mersi mult!

| DarthNiger a răspuns (pentru VoltsLife):

Nu ai pentru cewinking

| DarthNiger a răspuns (pentru VoltsLife):

Daemon tools il folosesti ca sa deschizi fisierele ISO, iti detecteaza automat toate fisierele ISO si doar dai click pe ele si se deschid.