| CriminalBoy a întrebat:

Buna TPU. Vreau sa stiu cat costa un xbox pe care sa mearga jocuri gen saint's row 2, Assassin's Creed etc. sau cat costa un xbox + modare ca sa mearga jocuri de genul acesta.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cobra207 a răspuns:

Jamiroquai joci tu multiplayer pe xbox modat? o data ce modezi o consola nu mai poti juca multiplayer. Eu sincer iti recomand sa nu modezi, nu merita si intre decat un x-box iti zic ca mai bine ti-ai lua un PS3 happy app vezi ca x-box-ul nu e baza pentru multiplayer, eu sincer iti spun am si xbox si ps3 si daca e sa-ti recomand unu e ps3-ul merge mult mai bine pe lag, blu-ray-ul care ii da un mare +, grafica mi se pare mult mai buna, iar jocurile semnatura (adica facute special pentru ps3) sun absolut Geniale, iar daca iti iei PS3 iti recomand ca joc Heavy Rain

| CriminalBoy explică:

Un Ps3 ar costa mai putin?