| Dionysus207 a întrebat:

Cui ii plac jocurile Assassin's creed 1, Assassin's creed 2, Assassin's creed Brotherhood si Assassin's creed Revelation care va aparea pe PS si Xbox in toamna iar pe PC nu se stie exact daca in toamna-iarna-primavara deci cui le plac acestor jocuri sa ma anunte.

Răspuns Câştigător
| Assassins a răspuns:

Foarte mult imi plac! Assassin's Creed 1 a fost misto prima data dar 2 a fost si mai si! Brotherhood este o continuare a lui Assassin'S Creed II, iar Revelation apare in 15 noiembri anul asta:X. Oricum din cate stiu pe PC va aparea nu sa amanat big grin:X

1 răspuns:
| 5catei a răspuns:

Mi imi plac