| AlecPuiucGabriebj123 a întrebat:

Buna TPU! Vreau sa stiu cateva chesti despre minecraft:Steve este fratele lui Herobrine? Cum a murit Herobrine? Pe Herobrine il chema asa inainte de deces? Cine e creatorul jocului? Herobrine este chiar un virus care a fost ster dar dc vrei iti poti pune mod? Cum te ataca Herobrine, adica ce iti face, te musca te loveste te fulgereaza? Care e toata legenda Minecraft de la cap la coada?

1 răspuns:
| Boss_Cris_1995 a răspuns:

1.Da este
2.A fost omorat de un zombie in timp ce mina
3.Da asa il chema
4.Markus Persson Notch(Sau cam asa ceva)
5.Reformuleaza te rog intrebarea
6.Cu mod :te ataca, te arunca la mama dracu', scrie intors ca sa nu poti intelege(uneori) si spawneaza animale care le "poseda"
7.Nu o stiu
Funda macar pentru ce am raspuns? big grin