| Ionutz77 a întrebat:

Buna TPU.
Vreau sa stiu ce trebuie facut ca sa fiu mai bun la counter strike.
Dar fara a folosi ceva ilegal ( coduri ).laughing
Cel mai ajutator raspuns are Funda!"

Thx!"

8 răspunsuri:
| Mangeyoku a răspuns:

Pai,fara coduri...ai putea incerca sa joci la sunet.

| Ionutz77 explică (pentru Mangeyoku):

Adica sa mergi cu shift? ...si sa fii atent sa auzi orice zgomot?laughing

| Mangeyoku a răspuns (pentru Ionutz77):

Nu mai, sa joci cu castile in urechii.

| Ionutz77 explică (pentru Mangeyoku):

Normal ca asa joc.
Am si admin pe server laughing
Dar vreau sa joc si mai bine

| Mangeyoku a răspuns (pentru Ionutz77):

Atunci,tot ce-ti pot spune, este sa te antrenezi cu new game, asa devii mai bun.Eu acolo m-a antrenez mereu happy

| TotulDespreTalesRunner a răspuns:

Trebuie sa ai experienta si agilitate daca vrei sa fi cel mai bun, altfel nu se poate decat cu coduri.

| Ionutz77 explică:

Si in afara de coduri..alte "trucuri" sau ceva de genu..nu sunt? rolling on the floor

| Ionutz77 explică:

Si nu ma puteti ajuta cu un config? ..Sau ceva de genu.Dar sa nu fie considerat cod! peace!