| Chester1 a întrebat:

Vreau sa stiu daca merita banii acest sistem (mentionez ca as vrea sistemul pentru gaming)
http://www.emag.ro/......E2G8TBBBM/

2 răspunsuri:
| вσмвση3ℓ a răspuns:

Bai sa stii ca e buna... eu mai trebuie sa imi iau 3 GB ram si placa video de 1 GB ca am 3.0 Ghz la procesor.

| JusticeForCraiova a răspuns:

Unitatea aleasa de tine e una slaba pentru gaming.

Placa de baza nu are memorie multa si cand vrei sa bagi o placuta de ram de 8gb nu poti ca e de 6gb max pe placa de baza.

Placa video e una slaba pentru mine

Sursa la fel si ea o pocnitoare. cu sursa nu e de glumit trebuie sa iei sursa de la 200 in sus nici sa nu te uiti la alea de 200lei in jos alea sunt niste pocnitori care iti face praf calc ...azi il ai peste 1 an e gata...

Eu iti recomand sa iti iei o unitate facuta din piese, eu asa mi-am luat si merge ca avionu... si iti spun eu ca in max 14 15 milioane iei piese de piese unitatea aia e jaf... nu duce toate jocurile noi aparute