| MeDarius a întrebat:

Vreau sa stiu daca performanta unui gtx 1050 gaming x va scadea foarte mult din cauza bottleneck-ului cu celelalte componente?
Componentele mele sunt : i3 4130 3.4 GHz
Placa de baza:h81m-dg4
8gb ram
Sursa nJoy Ayrus 500, 500W Real Power, PFC Pasiv, 80 Plus
Si mai am o intrebare : Se pot strica anumite componente cum ar fi procesorul din cauza bottleneck-ului?

Răspuns Câştigător
| Fly2Sky a răspuns:

Nu te speria asa tare, este putin bottleneck ce-i drept, dar nu vor fi afectate celelalte componente. In jocuri nu prea de va vedea acest lucru si te vei putea juca in 50-60 fps +. Bafta!

| MeDarius explică (pentru Fly2Sky):

Mersi mult, si chiar sa stii ca eram cam speriat happy

1 răspuns: