| Ittu_Ionut_1995 a întrebat:

Vreau sa stiu de ce atunci cand mi-am instalat metin2 ro cand am vrut sa intru mi-a aparut ca am o problema cu grafica 3d pentru ca inainte sa-mi instalez windows-ul imi mergea si am driverele instalate. Ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Sandu_Sandel_1999 a răspuns:

Cauta pe internet driver genius cu tot cu crack si dai pe el acolo sa iti verifice driverele si o sa ti le actualizeze daca nu te descurci cauti pe youtube driver genius si o sa se rezolve problema si mie mi s-a intamplat dupa ce am reinstalat windowsul

Răspuns utilizator avertizat