| 1234avg a întrebat:

Vreau sa va intreb daca jocurile mari gen:Grand Theft Auto IV,, mananca" din puterea calculatorului?(din placa video din ram sau altele)Este adevarat acest lucru?

Răspuns Câştigător
| eLLoco a răspuns:

Daca le stergi definidiv din PC Da.

7 răspunsuri:
| THERolf a răspuns:

Da,este adevarat, GTA IV, nu este chiar asa mare, e tutosi cat de cat "mare" dar a aparut in 2009, jocuri "mari" sunt Batllefield 4, Call od Duty GHOSTS, CRYSIS 3, FARC CRY 3.
Sper ca te-am ajutat big grin

| eLLoco a răspuns:

Da,Deoarece PC se supra incarca Cu Memorie intr`u fel, Si incepe sa aiba lag si sa fie mai lent ca de obicei, Cu cite mai multe jocuri in PC care nu au norma lui dauneaza intr`u fel. Sper sa primesc Fundahappy big grin

| 1234avg explică (pentru eLLoco):

Vei primi funda dupa ce imi raspunzi la intrebarea urmatoare: Dupa ce le sterg, mai exista problema?

| 1234avg explică:

Dupa ce le sterg mai exista problema?

| eLLoco a răspuns (pentru 1234avg):

Nu nu mai exista. Daca le stergi definitiv

| eLLoco a răspuns (pentru 1234avg):

Nu NU mai exista.happy

| 1234avg explică (pentru eLLoco):

Adica pur si simplu in program files si shift+delete?