| AnnaMaryStar a întrebat:

Vreau sa vand un cont pe Stardoll.Cine este interesat numele este AnnaMaryStar, are 1473 starpoints-uri, 209 starcoints, a fost de 2 ori ss, o data NCG, poate sa transforme stardolari in starcoints, multe haine si accesorii in garderoba si multe pagini in Storage, 7 tapete pentru camera...etc.Cine vrea contul id meu este anutzyk.anutzyk As vrea in schimb conturi pe LadyPopular de lv mare sau cu multi bani.

2 răspunsuri:
| cecilia123 a răspuns:

Am eu un cont lady popular cu multi bani si cu haine frumoase se numeste laura-frumoasa

| ZozoleSkittles a răspuns:

laughing) DOAMNEEE numa' aia de cls 1 se joaca LadyPopularlaughing) Am in scoala numai' copii cu LadyPopularlaughingPt. copii,, mari '' sa inventat Facebook-ul laughing)MRG...mi-am zis parerea...sa nu te superibig grinhappy:*