| allebwa a întrebat:

Dau cont stardoll de 1000 de starpoints; haine dragute si o gramada de mobilier (vreo 13 pagini in storage). Cu conditia sa imi trimiteti si voi un mesaj cu userul vostru si va trimit si eu cu al meu (adica imi dau contul doar daca imi dati si mie unul, dar sa se vada ca a fost ingrijit, daca nu are multi sp, sa fi fost macar o data ss (nu de ala pentru o zi)). Astept mesajele voastre si dau funda la cel mai reusit cont.

2 răspunsuri:
| AnToNiKa_7758 a răspuns:

Nu am garantia ca, daca eu iti dau contul meu, tu chiar imi dai contul tau. Daca vrei, mai vorbim pe messenger.Id-ul meu e:antonia_anto_eu

| eliza_7547 a răspuns:

Id-ul meu este elizukbha.Contul pe care il dau este VenusAlina_star. A fost odata super star.Am bagat 8 euro in el. daca iti place adauga mi id ul.