| StyNk0 a întrebat:

Vreau sa vorbesc despre Battlefield 3! Intru in joc, imi merge bine doar ca sonorul este prost adica cel care vorbeste se aude intrerupt, si tot repeta nu stiu cum sa va zic, de ex " Pluton get get get out out!" sper sa intelegeti! Ajutati-ma va rog! Nu stiu ce are! Funda garantata la cel mai bun! :X

1 răspuns:
| Iliutz a răspuns:

E de vina calculatorul e prea slab.Iar sa stii ca jocu cere foarte mult.Incearca sa pui toate setarile pe minim poate asa ti sa auzi cum trebuie.