| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri mai vechi sau care sa mearga pe 2GB RAM si 1. 80Ghz dual-core. Nu vreau jocuri cu impuscaturi sau de razboi.

2 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Fifa pana la 10, need for speed pana la pro street(2007),Dota 2, LOL si cam atat restul jocurilor ce depasesc anul 2011-2012 nu o sa iti mearga.

| Miron_Liviu_1997 a răspuns:

FIFA de la 98 pana la 10, GTA III sau S.A., Dota 2 happy (e multiplayer dar merge si single player), NFS MW sau Carbon, Trackmania(daca iti plac cele cu masini)