| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu nsite jocuri mai vechi sau care sa mearga pe 2GB RAM si 1. 80Ghz dual-core. Nu vreau jocuri cu impuscaturi sau de razboi.

1 răspuns:
| M0scraciun a răspuns:

Jocuri vechi... fara impuscaturi..cam greu ...in afara de fifa, nfs, prince of persia, assassin creed nu prea cred ca sunt. oricum ai putea incerca la noire, sleeping dogs, dragon age 1 si 2 ..prototype Spider Man: Shattered Dimensions poate iti place ceva de aici happy