| CkEuforia a întrebat:

Buna TPU... vreau si eu sa-mi instalez jocul Temple run pe telefon(telefonul meu e android). si in android market nu e decat de cumparat jocul. si nu vreau. stie cineva de unde as putea sa-l iau gratis?

Răspuns Câştigător
| Up_Seevenn_1993 a răspuns:

Cauta pe google :"download templat run.apk", downloadeaza. apkul dupa aia mutal pe telefon si dai pe el...de pe telefon...o sa te intrebe ceva de securitate si surse necunosctue, bifezi ca da si dai din nou si dupa aia dai install si gata big grin