| IonutzVoicilas a întrebat:

Ce pot face ca Temple Run sa functioneze si pe android 2.3? Am un Huawei y210... iar atunci cand instalez jocul si vreau sa intru in el, iese singur din aplicatie.

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Nu e problama nici cu telefonul si nu conteaza nici androidul, doar ca jocul are cerinte prea mari, pe care telefonul nu le indeplineste, in special memorie ram, de asta te scoate din el.

| IonutzVoicilas explică (pentru antimulte):

Si nu pot face nimic? sad

| antimulte a răspuns (pentru IonutzVoicilas):

Nu. Pentru asemenea jocuri trebuie telefoane mai performante.

4 răspunsuri:
| dragoshudita a răspuns:

Nu suporta jocul deci nimic

| z0r3Ns3n a răspuns:

N-ai ce sa faci ma...Ai telefonul stricat, nu stiu ce are. Eu am Huawei u8860 si imi merge Temple Run 2. Daca merge Temple Run 2 de Temple Run 1 nu mai zic nimic... Ma refer ca Temple Run 2 are niste cerinte de sistem mai modificate fata de Temple 1. Sper ca te-am ajutat.
Funda?