| deeeeea1 a întrebat:

Vreau si eu un site/link de unde as putea descarca sims 3. Am incercat diverse si fara nici un rezultat. Multumesc

1 răspuns:
| Abby2502 a răspuns:

Eu zic sa nu ti-l downloadezi de pe net deoarece este posibil sa iti bage virusi si nici nu merge bine, adica ti sse sterg familiile si casele si jocurile sau ai aproape de fiecare data crash... iti spun din propria experienta. Dar ai putea sa il iei acum de pe origin cu 10 euro happy adica 44 de lei ceea ce nu mi s pare prea scump. Eu jucam tot asa il luam de pe net si pana la urma m-am enervat si mi-am cumparat starter pack ( sims 3 base game, sims 3 late night, sims 3 high end loft stuff pack )cu 180 lei si imi pare bine ca am facut asta si acum o sa imi iau sims 3 expansion bundle ( sims 3 generations si sims 3 world adventures ) doar la 20 de euro ( generations fiind 34 euro si World adventrues 40... ) si o sa imi iau si Ambitions la 8 euro. Asa ca prinde si tu ofertele astea caci sunt limited edition. happy