| alexandrafocus a întrebat:

vreau si eu un site unde pot vedea serialul :Sirenele insulei Mako, pentru ca am ajuns la episodul 19 si de aici nu mai gasesc un site.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serialul se numeste H2O

| alexandrafocus explică (pentru anonim_4396):

Daca urmaresti programul DISNEY CHANEL o sa vezi ca se numeste:Sirenele insulei mako

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexandrafocus):

Nu mai locuiesc eu de mult in Romania..Eu stiu ca se numea H2O,probabil serialul vechi de prin 2007-2008.Asta nou nu cred ca a aparut pe net pana nu e gata la TV.

| alexandrafocus explică (pentru anonim_4396):

Omg...este inspurat din H2O,dar se numeste :sirenele insulei mako!

| DariutaAlexandruta a răspuns:

Buna!
Pe youtube gasest acest serial dublat in romana.