| WoKy a întrebat:

BUNA TPU! Ziceti-mi si mie niste jocuri calumea. Inafara de CS sau FIFA sau METIN!
Shootere bune, De astea cu batai gen UFC sau Strategie.
Sa fie tari, cu misiuni grele de preferat! Pentru windows 7
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Dantewashere a răspuns:

Shootare bune...cate stiu:Battlefield 3, Call of duty (Modern Warfare 2, 3, BlackOps) Elite Sniper, Arma 2, Lost Planet 1, 2 Metro 2033, S.T.A.K.L.E.R, Unreal Turnament 3, Halo Reach, Battlefield :Bad Company 2 Mass Efect 1, 2 Valvet Assasin cam atat imi amintesc

| Anonim200001212 a răspuns (pentru Dantewashere):

Dar asea trebuie cumparate?

14 răspunsuri:
| thund3r10 a răspuns:

Incearca GTA san andreas sau GTA IV.

| WoKy explică (pentru thund3r10):

Nu joc de astea! Sunt niste tampenii!

| alexcsss a răspuns:

Call Of Duty Modern Warfare 2-3-4, Call of duty 2, Plants Vs Zombies 1-2, Battlefield2-3,Swat4,Swat4 Co-op, Swat4 Multiplayer, War Inc Battlezone, Sniper Elite 1-2, Minecraft Minecraftul un joc mai frumos, PlanetSide2, Team Forrtress1-2, Dayz Mod, SaintRow3-4, Borderlands1-2,Orcs Must Die, Kuma Games... Sper Ca ti-am fost de ajutor. funda?

| Catalin_Gfc_1991 a răspuns:

Mass effect 3, street fighter 4 arcade edition, assasin creed, warcraft 3 serious sam poti incerca toate variantele serious sam find ca mi s-a parut cel mai dificil shooter pe care l-am jucat eu l-am jucat pe 2 de celelalte nu stiu, brothers in arms sau dead space 1 sau 2.

| Pokero a răspuns:

HAHAHA rolling on the floor warcraft, wow, starcraft, diablo III.

| Buzmac_Jeandj_1976 a răspuns:

Pai sa zicem daca vrei sa joci un joc relaxant iti recomand stranded deep Sau daca Esti pasionat De curse ( Mai mult sau mai putin) Iti recomand Need For Speed Most Wanted 2005 sau daca stii jocul acela iti recomand : "Need for Speed 2006. Call of duty 2 Ala-i fain. Mirrors Edge Daca faci parkour sau daca vrei sa joci intr-adevar un joc Calumea. Watch Dogs Daca ai chef de actiune.

| Buzmac_Jeandj_1976 a răspuns:

Pai sa zicem daca vrei sa joci un joc relaxant iti recomand stranded deep Sau daca Esti pasionat De curse ( Mai mult sau mai putin) Iti recomand Need For Speed Most Wanted 2005 sau daca stii jocul acela iti recomand : "Need for Speed 2006. Call of duty 2 Ala-i fain. Mirrors Edge Daca faci parkour sau daca vrei sa joci int-radevar un joc Calumea. Watch Dogs Daca ai chef de actiune.

| Koniec a răspuns:

Pai. Battlefield3 Batman Arkham city si asylum assassins creed toate 4 prototype hitman o gramada ai de unde alegebig grin

| ddarius46 a răspuns:

Plants vs zombies laughing) stiu ca nu e shooter dar e misto laughing

| Ovi_Buck_1998 a răspuns:

Joaca si tuh Prototype ca nu o sa iti para rau! iti spun sigur

| WoKy explică (pentru Ovi_Buck_1998):

L-am terminat tongue

| Atrix a răspuns (pentru WoKy):

Pe primul dar in iunie apare si Prototype 2 pe pc big grin.Pe ps3 si pe Xbox a aparut deja.

| Stancu-preda_Daniel_1979 a răspuns:

Apuca-te de League of Legends crede-ma nu o sa regreti