| Alexule19 a întrebat:

Buna Tpuu! Am si eu o intrebare care.ma supara..la jocul NFS(Need For Speed) World... Am avut un cont cu 2 caractere sa zic. si un timp nu mam mai jucat. iar acum am vrut sa ma reapuc si nu mai merge..am intrat pe site-ul lor si m-am logat. a mers. imi apareau si cele 2 caractere. deci concluzie pe site merge contul si pe joc nu? ce pot sa fac? VA ROG AJUTATI-MA TIN MULT LA CONTUL ALA AM LV MAREE.

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut! Cand iti spune sa te loghezi, sus este o bara in care iti arata serverul! Sunt 2 (cel putin asa este la mine!). Incearca si pe celalalt server, in afara de ala pe care intri automat. Poate acolo e! Asa mi s-a intamplat si mie!
Sper ca te-am ajutat!