| Molnos_Gelu_1976 a întrebat:

tuturor! Am inceput sa joc Dawn of Titans pe un S7 Edge, din pacate s-a intamplat ceva cu soft-ul telefonului ( este in servis...astept un raspuns ).In joc ma logam cu contul de FB; acum am incercat sa reiau jocul ( l-am instalat si pe o tableta samsunt si pe un iPhone 6 ); ma loghez tot cu FB insa imi crează un cont nou; nu revin la cel de pe vechiul tel. Cum as putea sa imi recapăt primul cont Dawn of Titans? Nu vreau s-o iau de la inceput! crying(

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca se mai poate... Adica unele jocuri te lasa sa te conectezi cu Facebook-ul doar ca sa inviti prieteni, nu ca sa iti stocheze progresul...

3 răspunsuri:
| ovidiu123432 a răspuns:

Probabil e un bug, incearca sa te joci de pe un alt telefon si poate asa va merge

| AlexGL a răspuns:

Nu se mai poate! sorry funda?

| Molnos_Gelu_1976 explică (pentru anonim_4396):

Sincer FB nu ar trebui sa imi stocheze nimic; jocul nu este descărcat din aplicațiile Facebook-ului ci din aplicațiile telefonului ( app store ). Credeam ca singurul lucru pentru care este întradevar benefic sa ma loghez cu contul de FB ar fi faptul ca economisesc timp ( nu mai stau sa creez un cont ) si totodata ca imi va fi recunoscut contul, indiferent de pe ce dispozitiv ma loghez ( telefon, tableta, laptop ) ...multumesc pentru raspuns!