| Lexzu21 a întrebat:

as avea si eu o intrebare, caci nu petrec prea mult timp la calculator, dar cand o fac vreau sa joc ceva de calitate! in general caut jocuri de strategie astea imi plac la nebunie, dar nu cu razboaie vechi si chestii de genu(age of empires, napoleon si mai stiu eu ce) sau warcraft 3, starcraft, ca le-am jucat! vreau ceva cu tancuri, roboti, dar mai modern,(ceva gen red alert 2)! si am avut candva un joc cu tancuri cu multe arme, lasator de rachete si etc. dar nu mai stiu cum se numeste. deci daca ma poate ajuta cineva in legatura cu asta astept raspuns cu placere! mersi

1 răspuns:
| EvilShadow a răspuns:

Incearca Word Of Tanks. e cu razboaie, cu tancuri. e joc de strategie. Daca vrei ceva tare, iti recomand metin2.ro. daca ti se pare prea greu, cauta un privat gen metin2osiris sau metin2cora. Metinu este un joc de strategie, cu razboaie, dueluri intre jucatori (e online) in care trebuie sa te bati cu monstri si sa inaintezi in level. de asemenea pentru a te bate cu jucatori trebuie sa ai un echipament adecvat pentru lupta pvp (player vs player). mai multe detalii pe www.metin2ro.ro sau metin2md.ro. (ultimul e osiris, dar si-a schimbat site-ul).