| nosferatu15 a întrebat:

Imi puteti da niste site-uri cu concursuri in care poti castiga diferite premii (telefoane, casti, pc etc.)? funda:d

Răspuns Câştigător
| Spartan69 a răspuns:

Nu castigi nimic iti pierzi timpu si sacai oameni cu voturile tale inutile

4 răspunsuri:
| DeathDealer a răspuns:

Iti dau un sfat: site-urile aceste nu prea sunt de increderewinking

| nosferatu15 explică (pentru DeathDealer):

Dar ce as avea de pierdut?

| DeathDealer a răspuns (pentru nosferatu15):

Nimic nu ai de pierdut, dar sa dai sms-uri inutile cu cate 3 euro sau mai mult e inutil. faci cum crezi.

| Anita1987 a răspuns:

Situl ce comercializeaza invitatii nunta si botez personalizate are acum organizat un concurs cu premii. puteti accesa concursul la www.familymoments.ro/contest/