| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. Pentru cei care au vazut filmul John Carter, este posibil sa mai apara si partea a 2 a sau s-a terminat de tot? Eu ma gandesc ca ar trebui sa continuie, deoarece ultima secventa este atunci cand se inchide in cavou ala si se duce iarasi pe Marte? Daca stiti raspundeti-mi va rog, mi-a placut filmul la nebunie si vreau sa mai vad filme in genul asta. Cu oameni care se duc pe alte planete etc. dar sa nu dea in SF ca star wars...

Răspuns Câştigător
| Mihaita21 a răspuns:

Si mie mi-a placut filmul da' din ce am citit nu prea cred ca o sa fie vreun sequel http://www.firstshowing.net/......quel-soon/
Au avut incasari foarte mici, cei de la Disney daca nu ma insel au platit 250 si au incasat 280 milioane.

| anonim_4396 explică (pentru Mihaita21):

Ce pacat sad mi-ar fi placut sa mai vad filme asa, poate stii tu filme in gen John Carter? oricum iti dau funda pentru ca m-ai lamurit happy

| Mihaita21 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu imi vine nimic in cap acum da' te poti uita pe cinemagia, ai acolo filme pe categorii, pe ani site foarte ok parerea mea, sunt cinefil si de acolo ma inspir laughing