| skyzis a întrebat:

Puteti va rog sa-mi spuneti unde joaca roberto carlos la pes 2012 ...adica la ce echipa!

Răspuns Câştigător
| RaduHD a răspuns:

Roberto Carlos nu este in PES2013.El joaca la Real Madrid in PES 2011 iar in PES 2013 il gasesti la Classic Brazil sub numele lui fals "Rodrico Catis."Funda?

| RaduHD a răspuns (pentru RaduHD):

Am facut o mica greseala. Roberto Carlos NU este in PES2012! Il puteti gasi in 2011 sau 2013

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

FC Anzhi Makhachkala din Rusia. Nu am pes 2012 si nu stiu sigur daca are liga Rusiei.