| Iuliaaa_5786 a întrebat:

Sa va povestesc... Mi-am cumparat CD original Sims 2. Pe calculator l-am instalat dar pe laptop imi zice : Please insert the disk 1. Ce sa faaaac? sad

2 răspunsuri:
| Piticu_3880 a răspuns:

Salut! trebuie sa faci o imagine virtuala! dai click dreapta pe daemond tools si dai mont image! apoi se va crea o imagine virtuala! intri in my computer si dai dublu click si il instalezi! daca mai ai nevoie de ceva informatii dai msj privat! succeswinking

| Dany_2790 a răspuns:

Salut! Cred ca trebuie sa tii CD-ul in calculator sau sa il bagi in Daemoon Tools