| TudorLux a întrebat:

Am o problema grava. Azi mi-am luat GTA 4 de la magazin si nu imi citeste dvd-ul 1. Apoi imi scoate dvd-ul din calculator si-mi zice "please, insert the disk "( va rog introduceti disk-ul ). Am incercat pe un laptop si pe ala l-a citit. Va rog sa ma ajutati cat mai repede posibil.

Răspuns Câştigător
| Y2k a răspuns:

Poi asta inseamna un singur lucru nu e bun dvd-rom. Sau poate tu in pc ai cd-rom si nu citeste dvd-uri bftwinking

1 răspuns:
| XeQt a răspuns:

Daca zici ca l-ai luat original te duci cu bonuletu si cu jocu la magazinul respectiv si vb cu un angajat si ai spui de problema ca nu til citeste etc. si poate til schimba atata timp cat na utrecut 30 de zile